4.6.18

דרכים לביצוע הדברה נגד פרעושים

הדברת פרעושים

חשוב שהדברה נגד פרעושים תעבור את כל התהליך מביצה ועד בוגר.  הטיפול כולל הרכבה של חומרים שפועים בפרעוש עצמו וגם בביצים אותן הוא מטיל.ללא טיפול נגד ביצים לאחר מס' ימים יבקעו פרעושים חדשים והבעיה לא תיפטר.

הדברת פרעושים בבית חייבת להיות בשילוב עם הטיפול בחיית המחמד , בדרך כלל יש לשלב טיפול מקביל באמפולה נגד פרעושים או בקולר נגד פרעושים . יש מגוון סוגים של אמפולות נגד פרעושים  כל סוג משפיע בצורה שונה בדיוק כמו שכדור נגד כאב ראש משפיע על כל אדם בצורה שונה . פרעושים לכלבים דומים לכינים לבני אדם בדרך הטיפול. בטיפול נכון ושימוש בחומר נגש פרעושים ניתן בהחלט להגיע לפתרון הבעיה.

 מי הם ולמה אנו זקוקים להדברת פרעושים?

פרעושים וקרציות הם טפילים חיצוניים הנפוצים בארצנו, נמצאים בגופם ועורם של הכלבים והחתולים שלנו, שבשבילם הם מקור מזון. פרעושים וקרציות קיימים בארצנו בכל חודשי השנה אבל עם הקיץ והעליה בטמפרוטורות יש עליה של פרעושים על עורם של החיות מחמד שלנו. חוץ מהעובדה שהם גורמים לגירודים לא נעימים, תופעות של אלרגיה, אנמיה, תולעים בחתולים ובכלבים ועוד – הם גם גומרים לכמות לא מוטלת של מחלות מסוכנות לבעלי חיים ולאדם.
פרעוש מסוגל לקפוץ למרחקים גדולים מאוד ביחס לגופם- עשרה סנטימטרים לגובה ושלושים סנטימטרים לרוחק, מה שמקל על הפצתם בין פונדקאים שונים.

פרעושים מתרכזים במקומות שבהם אוהבים להיות חיות הבית, בשמיכות, מזרונים, שטיחים ומקומות בהם הם יכולים להתחבא. הדברת פרעושים היא פעולה חשובה מאוד במקומות בהם הם ישנם. זו בהחלט הסיבה שיש צורך בידע ניסיון ושימוש מבוקר בחומרי הדברה מתאימים .

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה