11.9.17

עשיתם הדברה? תוך כמה זמן תראו תוצאות?

מה עושים ביום שאחרי

הדברת מזיקים איכותית נועדה למגר את אוכלוסיית המזיקים שתקפה את ביתנו. אתם לא צריכים להרגיש אשמים בכך שתיקנים או נמלים תקפו את ביתכם, אתם לא אשמים בזה שהשארתם מזון במטבח או שלא ניקיתם לעתים תכופות, המזיקים פוקדים את הבתים של כול תושבי מדינת ישראל ורק הדברה יכולה למגר אותם לחלוטין. הדברה יכולה להלחיץ אנשים רבים בכל מיני שאלות עמומות. תוך כמה זמן היא תהיה אפקטיבית? כמה זמן אצטרך להישאר מחוץ לדירה?אז מה קורה אחרי ההדברה?

  • אחרי הדברת מזיקים אתם צריכים לפנות את הדירה. אי אפשר להיות בדירה במידה ועברתם הדברה כימית ומי שרוצה להישאר בדירה ולא לסכן את הילדים שלו או את חיות המחמד אפילו לא באחוזים קטנים, יכול לבצע הדברה טבעית שמבוצעת באופן עצמאי אך לא תמיד יעילה. הדברה כימית יכולה להיות מסוכנת בימים הראשונים אחרי שהיא מתבצעת וזה לא צחוק אלא סכנת חיים אמיתית. כבר היו הדברות רבות ברחבי העולם וגם בארץ שהסתיימו בטרגדיה בגלל מדביר חובבן שלא נתן הוראות למשפחה או הורים שחשבו שמדובר בהמלצה בלבד.
  •  הדברה בתל אביב, בירושלים או בכל מקום אחר יכולה לכלול תקופה מותחת ביותר אחריה כאשר אנחנו נחכה לתיקן הבא בכיליון עיניים. אף אחד לא אוהב לראות ג'וק נוסף או נמלה אחת קטנה במטבח או בסלון אחרי שהוא שילם כמה מאות או אלפי שקלים להדברה כוללת ויסודית וחשוב לציין זאת מראש: ההדברה אמורה לפעול מיידית. ברגע שהחומר מפוזר אין סיבה שהוא לא יעבוד וכל חרק או מזיק שתראו לאחר מכן, גם לגבי עכברים וגם לגבי דבורים, משמעותו שהטיפול לא היה יעיל וכנראה גם לא מקצועי. מסיבה זו חשוב מאוד להזמין מדביר מקצועי ובעל ניסיון על מנת לפתור את בעיית המזיקים.

תופעות לוואי


אמנם זה יהיה רגע מפחיד אך יכול להיות מאוד שתראו תיקנים מתים ויכול להיות אפילו נמלים מתות. בסופו של דבר תיקן מת משמעותו הדברה שעבדה, הרי התיקן טייל לו ברחבי הבית ומת לא סתם מעצמו ולא מכפכף שלכם אלא מרעל שהוא נשם, וזה הגיוני מאוד ואפילו חיובי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה