11.5.17

זה הזמן למגר את המזיקים מהבית

מדוע הדברה כל כך חשובה?

הדברה היא אחד השלבים החשובים ביותר כדי שהבית שלכם יהיה מוגן ובטוח. אף אחד לא רוצה לגלות שאיכות החיים שלו נפגעת בגלל מאות יצורים קטנים שפוקדים את ביתו מידי יום כאשר כל שכחה של אוכל על השולחן ולא הפירורים הכי קטנים יכולה ליצור שובל נמלים ארוך שלוקחות אותו בצורה נמרצת דרך חור שמצאנו בקיר. מעבר לנוכחותם של אוכלוסיות תיקנים, עכברים או דבורים בביתנו והיותה מגעילה ומעוררת סלידה, ישנם מזיקים שעלולים לשאת מחלות כך שביצוע הדברה באשדוד, ברחובות ובכל אזורי הארץ נהפכת למשימה קריטית וחשובה להיגיינה ולבריאות הבית.

זה הזמן למגר את המזיקים מהבית

·         יש האומרים כי איכות החיים שלנו כלל לא נמדדת במיקום בו אנו גרים או באיזה רכב אנחנו נוסעים, אלא דווקא בדברים הקטנים ביותר כמו הניקיון והסדר, היעילות של סידור הבית וגם עד כמה נעים לשהות בו. אין ספק כי אוכלוסיית מזיקים שתוקפת את ביתנו נמרצות גורעת מאוד מהמקום בו אנו נמצאים והופכת כל שהייה במטבח או בסלון לבעייתית, גם אם מדובר בתיקן שצץ פעם בכמה ימים. תחושת הביטחון של הבית יכולה להיפגע כאשר פולשים פוקדים את המקומות הכי רגישים אלינו כולל חדרי שינה ושירותים מתי שהם רק רוצים, מה שהדברה יכולה לפתור תוך כמה שעות.

·         הדברה לא אורכת זמן רב אם כי לאחר מכן יש מרווח ביטחון בו תצטרכו להיעדר מהבית. את ההדברה יש לבצע אחת לכמה שנים כך שהיא אינה תהליך מסובך שצריך לעבור בכל שנה מחדש. את תקופת ההדברה אפשר לנצל גם לשיפוץ הבית, צביעה שלו או ניקיון יסודי וזהו זמן טוב גם לצאת לחופשה ולהשאיר את החומרים הרעילים להינדף באוויר בלי לסכן אף אחד.

הדברה לבתים פרטיים, עסקים ומשרדים


לא סתם הדברה באשדוד, אילת וחיפה נפוצות כל כך ולא רק במגזר הפרטי אלא גם במגזר העסקי, במפעלים, משרדים ובעיקר בתעשיית המזון. סביבת עבודה לא היגיינית יכולה להיות לרועץ ואף לא לעבור אישורי בריאות מחמירים והדברות מתבצעות באופן יום יומי במספר רב של מקומות כדי לשמור על סביבה נקייה ובריאה יותר כאשר המזיקים נמצאים מחוץ לתחום.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה