23.6.16

ממי מקבלים פתרונות מתקדמים של הדברה בתל אביב?

אזור המרכז הוא לא רק האזור העמוס ביותר מבחינת אוכלוסיה - זהו גם האזור העמוס ביותר מבחינת מזיקים. אפשר כמובן להבין זאת - היכן שיש בני אדם, יש מזיקים שיבואו בעקבות האוכל והמוצרים שלהם - בין אם אלו מכרסמים, נמלים, תיקנים, טרמיטים, או כל מזיק אחר. במצבים כאלה, ברור כי חברת הדברה בתל אביב תוכל לסייע לכם באופן משמעותי להיפטר מהמזיקים הללו. בחברת דויטש ובניו, עם ניסיון של יותר מ40 שנה, אנו מאמינים בשימוש בפתרונות מתקדמים במיוחד להדברה - כדי שאתם תוכלו ליהנות מאיכות חיים גבוהה.

השירות שלנו כולל בין השאר: 


       טיפול בכלל המזיקים - אנו מתחייבים לספק עבורכם שירותי הדברה בתל אביב עבור כל סוגי המזיקים מכל גודל ומכל מין: הדברה נגד מכרסמים, נמלים, דבורים, קרציות, פשפשים, תיקנים, פרעושים, טרמיטים, ועוד. כמו כן,
 אנו מתמחים בטיפולים של לכידת נחשים והרחקתם ומצוידים ברישיונות המתאימים. בעצם, אתם יכולים לקבל מאתנו סל שירותים מלא!
       שימוש בהדברה ירוקה- בחברת דויטש ובניו, אנו מאמינים שטיפולי הדברה בתל אביב (ובכל הארץ כמובן) צריכים להיות בשיטת ההדברה הירוקה. הכוונה היא להדברה שתפגע כמה שפחות בסביבה, ותפגע באופן נקודתי אך ורק במזיק עצמו. לכן במידת האפשר, נעדיף תמיד להשתמש בשיטות של פיתיונות, רעלים וכלובים, שכן אלו יכולים לפגוע רק במזיק עצמו, אך לא לפגוע בצמחיה, בילדים קטנים או בחיות מחמד. כמובן שגם אם אנו מבצעים ריסוס באמצעות חומרים כימיים - אנו עושים שימוש בחומרים מאושרים, עם רמת רעילות נמוכה ככל האפשר - אך כזו שעדיין תהיה אפקטיבית נגד המזיק.
       מבצעים גם טיפול מונע - לא מעט מהלקוחות שלנו, מזמינים מאתנו את השירות של הדברה בתל אביב דווקא כטיפול מונע. אנו מעודדים זאת בהחלט! טיפול מונע הוא הרבה יותר זול, הרבה יותר מהיר, וגם הרבה יותר בטוח, ואתם כמובן מרוויחים מכך מתחם נקי לגמרי ממזיקים.

לסלק את המזיקים באופן סופי

צרו אתנו קשר בטלפון או השאירו פרטיכם באתר, ושימו סוף למזיקים - עם הניסיון של דויטש ובניו, אף מזיק לא יחזור לשטח!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה